II. gimnazija Osijek

Domagoj Suhić i Maja Živković - županijski prvaci iz engleskoga jezika

Autor: Kristina Bajus, 15. 3. 2011.

S ponosom i srećom dočekali smo rezultate Županijskoga natjecanja u poznavanju engleskoga jezika te smo još jedanput dokazali zašto nosimo titulu najbolje škole.

O nama ne treba puno pričati i pisati, naša djela i rezultati sve govore. S ponosom i srećom dočekali smo rezultate Županijskoga natjecanja u poznavanju engleskoga jezika te smo još jedanput dokazali zašto nosimo titulu najbolje škole. Nakon Županijskih natjecanja iz latinskoga, hrvatskog, njemačkog, informatike (gdje smo osvojili prva mjesta), naši su učenici pokazali izvrsno znanje. Ponosno ističemo: Domagoj Suhić, kojemu je ovo treće županijsko natjecanje i ovdje je pokazao svoje znanje te postao županijski prvak u kategoriji 2.  razreda (91 %), mentorica Mirna Kurtović; Maja Živković, učenica 4. a razreda, test  je riješila 86% te je i ona zauzela prvo mjesto, mentorica Aleksandra Pavličević. Dario Begonja (4.d), kojemu je također mentorica Aleksandra Pavličević, zauzeo je odlično 8. mjesto. Hoće li nas naši učenici predstavljati u Varaždinskim Toplicama od 13. – 15. travnja saznat ćemo uskoro, nakon odluke Državnoga povjerenstva koji će uskladiti ljestvice svih županija.