Prijava stranih jezika

Autor: MIRTA FAKTOR, 19. 1. 2010.

Obavijest o prijavi stranih jezika

Dragi maturanti!

Omogućena vam je prijava fakultativnoga jezika kao obveznoga ispita državne mature te prijava stranoga jezika , kao obveznoga ispita državne mature, kojega niste učili u školi.Ako ima učenika koji žele prijaviti strani jezik, molim vas, prethodno mi se javite kako bih vas evidentirala u bazu podataka. Ako strani jezik niste učili u školi školsko ispitno povjerenstvo ispitati  će vaše znanje te odlučiti možete li ga prijaviti kao obvezni predmet državne mature.Rok za prijavu je  31.1.2010.Provjerite svoju dokumentaciju te obavijestite razrednicu ako ste sudjelovali na županijskim ili državnim natjecanjima (vrednuju se samo prva tri mjesta), u nekim projektima u školi ili izvan nje, ako imate DSD diplomu ili sl.Sve što vam može pomoći pri upisu na željeni fakultet, a za to imate dokumentaciju (diplomu, potvrdu i sl.), molim vas, obavijestite razrednika kao bi vaši podatci bili na vrijeme uneseni u E-maticu.Športaše upisuje HOO (Hrvatski olimpijski odbor).Za sva ostala pitanja, stojim vam na raspolaganju.I ne zaboravite, svako je pitanje korak naprijed!

Školska ispitna koordinatorica

Mirta Faktor