Izvješće s natjecanja

Autor: Lidija Blagojević, Ivana Pazaver, 26. 5. 2023.

Polako, za neke prebrzo, ali u svakom slučaju sigurno, bliži se kraj još jedne nastavne godine. Ovom smo vam prilikom odlučili predstaviti naše učenike i njihove mentore koji su ostvarili izvrsne rezultate na školskim natjecanjima, kako na županijskoj razini tako i na državnoj.

Naši laureati ove šk. godine su:

Lara Bušić – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika. S ponosom moramo istaknuti da je Lara osvojila i 1. mjesto na državnom Natjecanju iz talijanskog jezika. Mentorica našoj Lari je profesorica Vlasta Zdravčević Vrkić koja već treću godinu zaredom s državnih natjecanja vraća s prvacima.

Borna Molnar1. mjesto na županijskom Natjecanju iz francuskog jezika. Ponosni smo na našeg svestranog Bornu koji je pod mentorskom palicom profesorice Vesne Poljak osvojio 3. mjesto na državnom natjecanju iz francuskog jezika.

Tamara Bogdanović – osvojila je 1. mjesto na međužupanijskom natjecanju iz Logike. Mentorica Tamari bila je profesorica Zrinka Vukojević Tomašić.

Nika Jurković – osvojila je 1. mjesto na  županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika. Mentorica našoj Niki koja redovito sudjeluje na natjecanjima je profesorica Valerija Karačić.

Barbara Šimić1. mjesto na županijskom Natjecanju iz engleskog jezika, izvrsna 5. na državnom Natjecanju iz engleskog jezika. Mentorica Barbari je profesorica Aleksandra Pavličević.

Eva Getoš – naša svestrana umjetnička duša, na županijskoj Smotri LiDraNo s monologom iz romana Male žene L. May Alcott, uz podršku mentorice Ivane Vučemilović Šimunović, plasirala se na državnu Smotru.

Jan Buljubašić1. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije. Jana i mentoricu Inju Dorić Horvat 5. lipnja ćemo otpratiti na državno natjecanje iz geografije.

Antonija Roguljić - 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz latinskog jezika i sudjelovanje na državnom natjecanju, mentorica Lada Čulin

U fotogaleriji pogledajte naše učenike i mentore. Nismo uspjeli fotografirati sve naše učenike i mentore pa smo se izvukli jednom zanimljivom fotkicom, a vi pogodite koga predstavlja.